Polacy w półfinale Ligi Światowej!

Reprezentanci Polski w piłce siatkowej mężczyzn wygrali w Gdańsku z Argentyną 3:2 (18:25; 25:22; 25:20; 24:26;15:13) w trzecim meczu fazy grupowej rozgrywek finałowych Ligi Światowej. W sobotę Polacy zagrają w półfinale przeciwko Rosji.