Diablo Włodarczyk opuścił szpital. Jest pod opieką psychologów

Krzysztof Włodarczyk, który w czwartek przedwkował leki antydepresyjne, wyszedł już ze Szpitala Praskiego w Warszawie. Taką, pokrzepiającą, informację podał portal bokserski ringpolska.pl. Diablo znajduje się cały czas pod opieką psychologów i przebywa w specjalnym ośrodku.
- Krzysztof powoli wraca do zdrowia, jest pod ścisłą opieką specjalistów z zakresu psychologii. W sobotnie popołudnie został przewieziony do innej kliniki - portal cytuje osobę z otoczenia pięściarza.Nazwa ośrodka, do którego trafił Diablo po wyjściu ze Szpitala Praskiego jest utrzymywana w tajemnicy. W Polsce jest już żona i syn pięściarza, którzy na wieść o prawdopodobnej próbie samobójczej Krzysztofa natychmiast wrócili z wakacji w Hiszpanii.